Наступний Фестиваль
10, 25 червня
24–29 Вересня
Олексій Ботвінов - президент фестивалю
Олена Зазуля - директор фестивалю
odessaclassics@gmail.com
УкраїнськаSwitch to EnglishОткрыть на русском языке
Програма фестивалю ODESSA CLASSICS 2024


10-й Міжнародний музичний фестиваль
Odessa Classics 2024



28 березня, 19:00
Концертний зал Литовської національної філармонії, Вільнюс

     

ЛИТОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР
(художній керівник і головний диригент Модестас Пітренас)

ВІЛЬНЮСЬКИЙ хор
(художній керівник і головний диригент Артурас Дамбраускас)

Олексій Ботвінов (фортепіано)

Модестас Пітренас (диригент)

 


Програма концерту

Johannes Brahms Concerto for piano and orchestra No.1 in D minor, Op.15
   
Valentin Silvestrov Hymn for string orchestra
   
Oleksandr Shchetynsky Requiem for mixed choir and string orchestra
   
Myroslav Skoryk Melody (for choir and strings)
   

 




4 квітня, 19:30
Тонхаллє, Цюрих

     

ЛИТОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР
Модестас Пітренас (диригент)

Олексій Ботвінов (фортепіано)

Ансамбль “НІКО”
Гедімінас Гелготас (композитор, диригент, фортепіано)

 


Програма концерту

Bedrich Smetana The Vltava
   
Antonio Vivaldi / Max Richter «Four Seasons Recomposed» (selection)
   
Johann Sebastian Bach Prelude B minor, BWV 855a (Charles Coleman version for a symphony orchestra)
   
Gediminas Gelgotas «Never ignore the cosmic Ocean»
«Transitory»
«Mountains. Water. Freedom»
   
Valentin Silvestrov «Hymn 2001»
   
Johannes Brahms Concerto for piano and orchestra No.1 in D minor, Op.15
   

 


7 квітня, 17:00
Kunsthaus Festsaal, Цюрих

     

Ілва Ейгус (скрипка)
Роман Федюрко (фортепіано)

 


Програма концерту

Hofmann «Kaleidoskop»
   
Revutsky 4 Preludes
   
Shumann Piano Sonata No.2 in G Minor, Op.22
   
Ysaÿe Violin solo Sonata No.4 in E minor
   
Brahms Sonata for Violin and Piano No.3 in D Minor, Op.108
   

 


9 квітня, 19:30
Церква св.Петера, Цюрих

     

Януш Вавровські (скрипка)
Олексій Ботвінов (фортепіано)

 


Програма концерту

Grieg Violin Sonata No.3, Op.45
   
Silvestrov Melodies of the Moments - Cycle III: I. "Lullaby"
   
Poulenc Sonata
   
Bacewicz Sonata No.2
   

 




10 червня, 19:00
Концертна зала "Естонія", Таллінн

 

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Мирослава Которович (скрипка)
Олександра Федосова (скрипка)
Ханс Крістіан Аавік (скрипка)
Кароліна Аавік (фортепіано)
Марсель Іоханес Кітс (віолончель)

 


Програма концерту

Valentin Silvestrov Pastoral. Homage to Beethoven
   
Valentin Silvestrov 3 Waltzes with Postlude, Op. 3
   
Valentin Silvestrov Hommage a J.S.B.
   
Valentin Silvestrov Melodies of the Moments, Cycle III
   
Valentin Silvestrov Melodies of the Moments, Cycle VI
   
Valentin Silvestrov Postlude III
   
Valentin Silvestrov Pastorals (2023)
   

 




25 червня, 19:30
Культурний та конгрессцентр KKL, Люцерн

     

Євген Кісін (фортепіано)

 


Програма концерту

Beethoven Sonata No.27 in E minor, Op.90
   
Chopin Nocturne No.2 in F sharp minor, Op.48
Fantasy in F minor, Op.49
   
Brahms Four Ballades, Op.10
   
Prokofiev Sonata No.2 in D minor, Op.14
   

 




24 вересня, 20:00
Бременська зала мовлення

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Мирослава Которович (скрипка)
Ансамбль “Артехатта”

 


Програма концерту

Myroslav Skoryk Melody
   
Zoltan Almashi "Refarefa"
(Dedicated to the warriors of the Heavenly Hundred)
   
Edvard Grieg Holberg Suite, op.40
("From Holberg's Time")
   
Victoria Polyova "Metta"
   
Valentin Silvestrov Trio
   
Philip Glass "Tirol Concerto" for piano and orchestra
   

 


26 вересня, 20:00
Бременська зала мовлення

     

Януш Вавровськи (скрипка)
Олексій Ботвінов (фортепіано)

 


Програма концерту

Johannes Brahms Scherzo from "F.-A-E-" sonata
   
Valentin Silvestrov Melodies of the Moments - Cycle III: I. "Lullaby"
   
Francis Poulenc Sonata for violin and piano
   
Grazyna Bacewicz Melody
   
Cesar Franck Sonata for violin and piano
   

 


29 вересня, 19:00
Концертна зала Die Glocke, Бремен

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Нора Стейервальд (альт)
Бременський міський хор
Оркестр Odessa Classics
Антоніус Адамске (диригент)

 


Програма концерту

Johannes Brahms Schicksalslied, op.54
   
Sergei Rachmaninoff Piano Concerto No.2, Op.18
   
Johannes Brahms Gesang der Parzen, Op.89
Alt-Rhapsodie, Op.53
Begrabnisgesang, Op.13
Nanie, Op.82
   

 



 







up