Наступний Фестиваль
5, 12, 19, 25 липня
2, 9, 23 серпня 2022
Олексій Ботвінов - президент фестивалю
Олена Зазуля - директор фестивалю
odessaclassics@gmail.com
УкраїнськаSwitch to EnglishОткрыть на русском языке
Програма фестивалю ODESSA CLASSICS 2022


VIII Міжнародний музичний фестиваль
Odessa Classics 2022



31 травня, 19:00
Концертна зала "Естонія", Таллінн

     

Даніель Хоуп (скрипка)
Олексій Ботвінов
(фортепіано)
Естонський Національний Симфонічний оркестр
Диригент Оларі Елтс

 


Програма концерту

Arvo Pärt Cantus in Memory of Benjamin Britten
   
Benjamin Britten скрипка concerto Op.15
   
Wolfgang Amadeus Mozart фортепіано Concerto No.20 in D minor, KV 466
   
Valentin Silvestrov Symphony No.7

 



1 червня, 19:00
Tallinna lauluväljaku klaassaal


Роман Федюрко (фортепіано)
Олександр Федюрко (фортепіано)



Програма концерту

Johann Sebastian Bach Prelude and fugue nr 6 d-moll, BWV 875
   
Robert Schumann Six etudes on Niccolo Paganini, Op.3
   
Hennadiy Sasko Feast on the Vsevolodiv Hill
   
Wiktor Kossenko Masurka No.1, Op.3
  Poem "Désir" No.1, Op.11
   
Lewko Rewuzkyj Two preludes, Op.7
   
Felix Mendelssohn Bartholdy Variations sérieuses, Op.54
   
Camille Saint-Saëns Etude en forme de valse No.6, Op.52
   
Myroslav Skoryk "Melody"
  Jazz paraphrase on Ludwig van Beethoven's "Für Elise"

 



2 червня, 19:00
Центр Arvo Pärt

     

Майкл Гуттманн (скрипка)
Цзін Чжао
(віолончель)
Олексій Ботвінов
(фортепіано)


 


Програма концерту

Ludwig van Beethoven Sonata for скрипка and фортепіано No.4 in A minor, Op.23
   
Luigi Boccherini Duo for скрипка and віолончель in D major
   
Valentyn Silvestrov "The Messenger - 1996"
   
Robert Schumann "Fantasy Pieces", Op.73
   
Ástor Piazzolla "The Four Seasons of Buenos Aires": "Invierno" ( Winter) , "Verano" ( Summer)

 



3 червня, 19:00
Музична школа Хайно Еллера, Тарту

     

Ханс Крістіан Аавік (скрипка)
Олексій Ботвінов (фортепіано)

 


Програма концерту

Arvo Pärt "Fratres"
   
Morten Lauridsen "O Magnum Mysterium"
   
Ester Mägi "Cadenza and Theme"
   
César Franck скрипка sonata

 



9 червня, 21:00
Thessaloniki Concert Hall
“Friends of Music” Hall (M1)

     

Томас Хемпсон (барітон)
Олексій Ботвінов (фортепіано)

Державний сімфонічний оркестр Салонікі
Диригетка Зоі Цокану

 


Програма концерту

G. Axiotis “Sunset” (Gr: Deilino), from Intermezzi
   
W. A. Μοzart фортепіано Concerto No.21 in C major, KV 467
   
   
   
W. A. Μοzart Overture from the opera Le Nozze di Figaro
   
W. A. Μοzart “Hai già vinta la causa”, Count Almaviva’s aria from the opera Le Nozze di Figaro
   
J. Massenet “Ce breuvage… vision fugitive”, Hérode’s aria from the opera Hérodiade
   
G. Verdi Overture from the opera I Vespri Siciliani
   
G. Verdi “Io morrò, ma lieto in core”, Rodrigo’s aria from the opera Don Carlo
   
F. Lehár “Ballsirenen Walzer”, from the operetta Die Lustige Witwe (The Merry Widow)
   
F. Lehár “O Vaterland, du machst bei Tag”, Danilo’s aria from the operetta Die Lustige Witwe
   
C. Porter “Begin the Beguine”, song from the musical Jubilee

 



10 червня, 11:30
Thessaloniki State Symphony Orchestra’s
“Solon Michaelides” Rehearsal Auditorium

     

Даніель Хоуп (скрипка)
Олексій Ботвінов (фортепіано)

 


Програма концерту

M. Skoryk “Melody”
   
V. Silvestrov “Elegy”
  “Musical moment”
   
A. Karamanov “Night prayer” (σόλο πιάνο)
   
S. Rachmaninov “Vocalise”
  “Margaritki”
   
A. Pärt “Spiegel im Spiegel”
   
A. Schnittke “Tango in a madhouse”
  “Polka”

 



10 червня, 21:00
Rotunda, Thessaloniki

     

Даніель Хоуп (скрипка)

Air Ensemble:
Сімос Папанас (скрипка)
Маркелос Хрісікос (клавесін)
Нікола Моска (віолончель)
Еманюель Форні (лютня & гітара)
Майкл Метцлер (перкусія)


 


Програма концерту

Air – A Baroque journey
Works by A. Vivaldi (1678-1741), A. Falconieri (1585/6-1656), J. P. Von Westhoff (1656-1705), D. Ortiz (1510-1576), N. Matteis (1670-1713), et al.

 



11 червня, 21:00
Rotunda, Thessaloniki

     

Даніель Хоуп (скрипка)
Олексій Ботвінов (фортепіано)

 


Програма концерту

J. Brahms “F-A-E” Sonata, 3rd mvt: Scherzo
   
A. Schnittke Suite im alten Stil. Op.80
   
Edward Elgar “Chanson de matino”, Op.15, No.2
  “Chanson de nuit”, Op.15, No.1
  “Salut d’amour”, Op.12
   
A. Dvořák Sonatina in G major, Op.100
   
V. Silvestrov “Barcarolle”
  “Lullaby”
   
C. Franck Sonata in A major

 

 



13 червня, 21:00
Thessaloniki Concert Hall
“Emilios Riadis” Hall (M2)

     

Сімос Папанас (скрипка)
Антоніс Соусамоглу (скрипка)
Давід Богорад (віола)
Дімос Гунтаруліс (віолончель)

New Ideas Chamber Orchestra (NICO):
Аугуста Юсіоніте (скрипка, концертмейстерка)
Далія Сімашкайте (скрипка)
Агата Урсул (скрипка – віола)
Людвикас Сіліскас (віолончель)
Аугустінас Даніель Сокальські (віолончель)
Вінцас Бачюс (контрабас)
Гедимінас Гелготас (диригент, фортепіано)

 


Програма концерту

S. Papanas  “Sequenza for two скрипкаs (in distance)”
   
G. Koumendakis  Point of no return, for string quartet
   
   
   
G. Gelgotas  “To the Skies”
   
A. Vivaldi / M. Richter “Winter”, from The Four Seasons
   
G. Gelgotas “Never Ignore the Cosmic Ocean”
  “Sanctifaction”
   
A. Vivaldi / M. Richter “Summer”, from The Four Seasons
   
G. Gelgotas “Τransitory”
  “Lock Me in Your Light, St Luke”
  “Praisedance”
  “Extracadenza”

 



5 липня, 19:00

     

Майкл Баренбойм (віола)
Олексій Ботвінов (фортепіано)
Аманда Форсис (віолончель)
Даніель Хоуп (скрипка)
Пінхас Цукерман (скрипка та віола)

 


Програма

Valentin Silvestrov (*1937) Pastorales 2020 (world premiere of the commissioned composition of BTHVN2020 for violin2 and фортепіано) - 9 pieces attacca, with a quotation from the first four bars of Beethoven's Symphony No. 6 (F major), op. 68 (Sinfonia pastorale)
   
Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) Duo für Violine und Viola (G-Dur), KV 423 (1783)
   
Ludwig van Beethoven (1770 – 1827) Duo für Viola und Violoncello "Duett mit zwei obligaten Augengläsern" (Es-Dur), WoO 32 (1796/1797)
   
Johannes Brahms (1833 - 1897) Quintett für Klavier, zwei Violinen, Viola und Violoncello (f-Moll), op. 34 (1864)

 



12 липня, 19:00

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Майкл Гуттман (скрипка)
Цзін Чжао (віолончель)

 


Програма

Ludwig van Beethoven (1770 – 1827) Sonate für Klavier und Violine (a-Moll), op. 23 (1801)
   
Robert Schumann (1810-1856) Fantasiestücke für Klarinette (Violine) und Klavier, op. 73 (1849)
   
Sergej Rachmaninov (1873-1943) Trio élégiaque Nr. 2 (d-Moll), op. 9 (1893)

 



19 липня, 19:00

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Гедимінас Гелготас (фортепіано та вокал)
Януш Вавровські (скрипка)


 


Програма

Valentin Silvestrov (*1937) Nostalghia (2001) für Klavier
   
Valentin Silvestrov (*1937) Sonate für Violine und Klavier "Post scriptum" (1991)
   
Arvo Pärt (*1935) Fratres für Violine und Klavier (1980)
   
Gediminas Gelgotas (*1986) Transitory (aus Sinfonie Nr. 1 Extracultural) für Klavier, Gesang und Violine (2015-2021)
   
Gediminas Gelgotas (*1986) "Never Ignore the Cosmic Ocean", arrangiert für Violine und Klavier (2013)
   
Gediminas Gelgotas (*1986) To The Skies (Erweiterte Version) für Violine und Klavier (2008 – 2019)
   
Gediminas Gelgotas (*1986) Cadenza (aus Violin Konzert Nr. 1) für Violine und Klavier2 (2018-2019)
   
Krzysztof Penderecki (1933 – 2020) 3 miniature (1959) für Klavier2 und Violine
   
Gediminas Gelgotas (*1986) Sanctifaction (aus Sinfonie Nr. 1 Extracultural) arrangiert für Klavier2 (2017)
   
Johann Sebastian Bach (1685 - 1750) Aria aus den Goldberg-Variationen, BWV 988 (1741)

 



25 липня, 19:00

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Ганна Федорова (фортепіано)
Мирослава Которович (скрипка)

 


Програма

Ludwig van Beethoven (1770 – 1827) Sonate für Klavier (cis-Moll), op. 27 Nr. 2 (Sonata quasi una fantasia, auch "Mondscheinsonate" genannt) (1801)
   
Maurice Ravel (1875 - 1937) Sonate für Violine und Klavier Nr. 2 (G-Dur) (1923 - 1927)
   
Frédéric François Chopin (1810-1849) Ballade für Klavier Nr. 3 (As-Dur), op. 47 (1841)
   
Valentin Silvestrov (*1937) Melodies of the Moments - Cycle III, 3 Stücke aus: 22 Pieces in 7 Cycles für Violine und Klavier1 (2005), 1. Wiegenlied, 2. Barcarole, 3. Wiegenlied
   
Max Richter (*1966) “November” aus Memoryhouse (2002) für Klavier und Violine
   
Alemdar Karamanov (*1937), A. Botvinov “Nachtgebet” (aus Klavierkonzert Nr. 3 "Ave Maria", (1968), bearb. für Klavier solo A. Botvinov

 

 



2 Серпня, 19:00

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Олександр Федюрко (фортепіано)
Роман Федюрко (фортепіано)

 


Програма

Wiktor Kossenko (1896 – 1938)  Poem "Désir" für Klavier, op. 11 Nr. 1 (1915)
   
Frédéric François Chopin (1810-1849)  Etüden für Klavier, op. 25 Nr. 1 und op. 25 Nr. 6 (1833)
   
Ludwig van Beethoven (1770 – 1827) Rondo für Klavier Alla ingharese quasi un Capricio für Klavier (G-Dur), op. 129 auch genannt "Die Wut über den verlorenen Groschen" (1795)
   
Johannes Brahms (1833 – 1897) 3 Intermezzi für Klavier aus Klavierstücke op. 118 Nr. 1(a-Moll), Nr. 2 (A-Dur), Nr. 3 (g-Moll) (1893)
   
Wiktor Kossenko (1896 – 1938) Mazurka für Klavier, op. 3 Nr. 1 (1923)
   
Felix Mendelssohn Bartholdy (1809 – 1847) Variations sérieuses für Klavier op. 54 (1841)
   
Isaac Albéniz (1860 – 1909) Triana aus dem Zyklus für Klavier "Iberia" (1909)
   
Sergej Rachmaninov (1873-1943) Elegie für Klavier, op. 3 Nr. 1 (1892)
   
Sergej Rachmaninov (1873-1943) 2 Präludien für Klavier op. 32 Nr.12 (gis-moll) (1910) und op .23 Nr. 5 (g-moll) (1903)


9 Серпня, 19:00

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)
Томас Хемпсон (барітон)

 


Програма

Johann Sebastian Bach (1685 - 1750) Partita für Tasteninstrument Nr. 6 in e-Moll, BWV 830 (um 1730) 1. Toccata
   
Ludwig van Beethoven (1770 – 1827) "An die ferne Geliebte", Liederkreis von Alois Jeitteles für Singstimme und Klavier op. 98 (1816)
   
Frédéric François Chopin (1810-1849) Nocturne op. 48 Nr. 1 (c-moll) (1842)
   
Frédéric François Chopin (1810-1849) Walzer op. 64 Nr. 2 (cis-moll) und op. 64 Nr. 1 (Des-dur) (1847)
   
Franz Schubert (1797 - 1828) Lieder


23 Серпня, 19:00

     

Олексій Ботвінов (фортепіано)

 


Програма

Johann Sebastian Bach (1685 - 1750) Goldberg-Variationen, BWV 988 (1741)

 


 







up